Milan Jurda

Od malička ma bavil motorizmus. Prvý motor z motorky som mal rozobratý asi v 13-tich rokoch. Vymýšľal som 2 karburátory na pioniera. Keď som to skúšal, tak pri prvom pridaní plynu som sa prevrátil cez zadné koleso. Vôbec som nerátal s tým, že to bude mať taký výkon.
Za 1 sekundu bolo po projekte, ktorý som robil celú zimu.
Toto mi ostalo dodnes…

Moju motorku na okruh som si poskladal z dielov

K autám som prvýkrát privoňal vo veku 15 rokov. Na rodinnom aute Š-100 bola rozbitá náprava, tak som ju urobil. Potom prišli na rad brzdy, generálka motora a aj havária, ktorú som zavinil ja svojou rýchlou jazdou.

Vždy mi bolo bližšie a viac ma bavilo opravovať karosérie. Stolicu na naťahovanie karosérií som si vyrobil sám presne podľa mojich predstáv. Dva mesiace som bol v strojárskej firme a tam som zhotovené diely zváral na mieste.

Neskôr mi nerobilo problém auto rozobrať do poslednej skrutky. Motor von, elektroinštaláciu, interiér. Opraviť karosárske závady, vymeniť nosník, strechu, stĺpik, celý predok, odvŕtať 450 bodov, vytiahnuť časť karosérie, druhú vložiť, cez tie isté body zavariť, obrúsiť, zagitovať obrúsiť, protikorózne zatmeliť a nalakovať. Havarované autá, hlavne ťažké búračky ma veľmi bavili, aby som urobil auto na komplet.

Aj to aby geometricky vyhovovalo a hlavne preto, lebo keď som prišiel na nejakú geometriu, tak nastavili jednu mieru a zvyšok mi povedali, že sa nedá. Preto som si musel kúpiť aj geometriu, aby som mohol riešiť aj tie hodnoty, ktoré sa nedajú nastavovať.

A takto ma začalo baviť ladiť autá, ktoré nedokážu vyladiť v iných servisoch a zisťovať závady, na ktoré v iných servisoch nedokážu prísť. Zistiť rôzne zvuky v aute, ktoré znepríjemňujú jazdu užívateľovi. A keďže tieto časti sa väčšinou nachádzajú v podvozkovom priestore tak som sa začal venovať opravám náprav a vylepšeniu jazdných vlastností.

Keď sa venujem jednému zákazníkovi, zo zásady sa v tom istom čase nemôžem venovať druhému. V prestávkach odpovedám na neprijaté hovory, takže stačí mi nechať „JEDEN“ neprijatý hovor a ja sa ozvem hneď ako to bude možné.

Cenník prác

Po obhliadke a diagnostike vozidla Vám vypočítam približnú kompletnú cenu opravy vozidla.

Objednať termín

Termín je nutné dohodnúť vždy telefonicky. Neváhajte ma kontaktovať.

+421 905 273 238

+421 32 7795133

Kontakty

ul. Hlavná 822
916 22  Podolie